Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli języka niemieckiego

Szanowni Państwo, 

15 grudnia o godz. 16.00 zapraszam na spotkanie on-line na platformie Zoom w ramach sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli języka niemieckiego.

Celem sieci jest stworzenie długofalowego, efektywnego wsparcia koleżeńskiego w obszarze nauczania języka niemieckiego poprzez realizację zadań takich jak wspólna wymiana doświadczeń
w nauczaniu języka niemieckiego, analiza dobrych praktyk stosowanych przez innych, poszerzanie własnych kompetencji i warsztatu pracy, wypracowywanie nowych, twórczych rozwiązań, podejmowanie innowacyjnych działań, stosowanie nowoczesnych technologii, organizacja pracy online z uczniem. 

Link do rejestracji: https://forms.gle/fawkstAZAzPLCkZQ7 

Pozdrawiam serdecznie
Sebastian Molski
doradca metodyczny ds. języka niemieckiego

Zaproszenie do Sieci współpracy nauczycieli języka polskiego

Droga Nauczycielko Języka Polskiego!
Drogi Nauczycielu Języka Polskiego!

Jeśli potrzebujesz koleżeńskiego wsparcia i konstruktywnego feedbacku, jeśli szukasz inspiracji
i efektywnych rozwiązań, jeśli chcesz być na bieżąco z nowinkami, ciekawostkami, a przede wszystkim oczekujesz zrozumienia i wsparcia nawet wtedy, gdy coś nie wychodzi i jest trudno, czekamy właśnie na Ciebie i zapraszamy Cię gorąco do sieci współpracy. Wspólnie łatwiej nam będzie poszukiwać rozwiązań problemów i pokonywać trudności. Razem potrafimy przetrwać, nawet wtedy, kiedy nie widzimy drogi wyjścia. W zespole radość jest pełniejsza, sukces lepiej smakuje, a porażki są cennym doświadczeniem i olbrzymim krokiem w rozwoju.

Nie zwlekaj dłużej i dołącz już dziś do sieci współpracy nauczycieli języka polskiego:

Jesteśmy dla Ciebie!

Kinga Maciaszczyk i Monika Olszówka-Pawlonka
doradcy metodyczni ds. języka polskiego